Мала екскурзија одељења 1/5

Ученици одељења 1/5 Електротехничке школе “Земун” су направили малу екскурзију и посетили неколико значајних места за историју Земуна. Прво  смо посетили кулу Гардош (Миленијумску кулу), потом се спустили улицама Синђелићева и Његушева и дошли до Земунског кеја и споменика Сибиљанин Јанку, потом до споменика Бранку Најхолд, потом до споменика Димитрију Давидовића, наставили Земунским кејом и дошли до улице Главне ( која је тада била поправљана и реконструисана) и одиграли фудбал на Авијатичаском тргу у Главној улици ( јединствена прилика јер због реконструкције Главне улице саобраћаја није било), кренули до Господске улице, направили малу паузу, а онда поред Театра Мадленианум у Земуну стигли до Трга Бранка Радичевића тј. до улице Караматине  и улицама Цара Душана и Наде Димић дошли до школе.

Ученици одељења 1/5 су: Лука Алексић, Никола Бједов, Виктор Вечеринац, Богдан Влачић, Стефан Вучковић, Филип Глушица, Алекса Горчић, Петар Драговић, Вукан Ивановић, Данијел Јањетовић, Теодор Јарчов, Александра Јовичић, Иван Јовчић, Михаило Мајсторовић, Филип Максимовић, Андреј Милановић, Вукашин Миловановић, Милица Поповић, Марко Радивојевић, Андрија Радуловић, Страхиња Рашовић, Никола Сабовљевић, Виктор Стаменковић, Сергеј Станишић, Вук Станковић, Стеван Ћурчић, Урош Хрваћанин, Петар Цветков, Јован Ђурић и Филип Шљивић.

Разредни старешина Сиљковић Бранислав.