Распоред блок наставе

БЛОК НАСТАВА- друго полугодиште

школске 2023/2024.године PDF

од.мартаприлмајјун
   рачунарски хардверпрактична настава
1/1Тубић НаташаМитић Рајко
АРМшколашкола
 27-31.05.2024.05-07.06.2024.
   рачунарски хардверпрактична настава
1/2Тубић НаташаМитић Рајко
АРМшколашкола
 20-24.05.2024.12-14.06.2024.
  мрежна опрема  
2/1Станковић Иван
АРМВИШЕР
 08-12.04.2024.
  мрежна опрема  
2/2Станковић Иван
АРМВИШЕР
 08-12.04.2024.
  програмирањепрактична настава
 Илић ДраганЂорђевић Љубица 
 ВИШЕРшкола
2/508-10.04.2024.13-17.05.2024.
ЕРрачунарски хардвер
 Радисављевић Ивица
 ВИШЕР 
 11-12.04.2024.
  програмирањепрактична наст.практична наст.
 Илић ДраганДијан НинаДијан Нина
 ВИШЕРшколашкола
2/608-10.04.2024.07-10.05.2024.03.06.2024.
ЕРрачунарски хардвер 
 Радисављевић Ивица 
 ВИШЕР  
 11-12.04.2024. 
    
2/8 сервисирање тир ур. Ћалић Н./Ћировић Н. 
СЕРВ.радионице/школа
 22-26.04.2024. 
 рачунарске мрежеМОС  
3/1Станковић ИванСтошић саша
АРМИЦТВИШЕР
 25-29.03.2024.15-19.04.2024.
  рачунарске мреже  
 Станковић Иван
 ИЦТ
3/201-05.04.2024.
АРММОС
 Стошић саша
 ВИШЕР
 15-19.04.2024.
  пит  
3/3Мијаиловић Марија
ЕИТВИШЕР
 22-26.04.2024.
  пит  
3/4Симовић Славиша
ЕИТВИШЕР
 22-26.04.2024.
 рачунарске мрежепрограмирањеоперативни сист.МиМ
3/5Вујичић ИванаИлијић ЗоранКнежевић ЕмилијаЂорђевић Љубица
ЕРВИШЕРшколаВИШЕРшкола
 25-27.03.2024.25-26.04.2024.15-17.05.2024.10-14.06.2024.
 рачунарске мрежепрограмирање оперативни сист.
3/6Вујичић ИванаИлијић ЗоранИбраими Мерџан
ЕРВИШЕРшколашкола
 25,26,29.03.2024.22-23.04.2024.05-07.06.2024.
   МиМ
   Ђорђевић Љубица
   школа
   17-21.06.2024.
рачунари и програмирање
3/7 Мијаиловић Марија 
ЕА ВИШЕР 
  22-26.04.2024. 
  предузетништвосервисирање клима ур.
3/8 Церовина Станић ВеЋалић Н./Ћировић Н.
СЕРВ. школарадионице/школа
  22-26.04.2024.27-31.05.2024.
  серверирачунарске мреже
4/1 Николић СлавишаСтошић Саша
АРМ МЕФшкола
  08-12.04.2024.27-31.05.2024.
  серверирачунарске мреже
4/2 Николић СлавишаРадисављевић Ивица
АРМ МЕФшкола
  08-12.04.2024.27-31.05.2024.
   пит
4/3  Ћурчин, Ђурашковић, Вурдеља
ЕИТ  школа
   13-31.05.2024.
   пит
4/4  Ћурчин, Ђурашковић, Вурдеља
ЕИТ  школа
   13-31.05.2024.
   програмирање
   Пејић Иванка
   школа
   13-31.05.2024.
   МиМ
4/5  Дијан Нина
ЕР  школа
   13-31.05.2024.
   одржавање РС
   Станковић Дејан
   школа
   13-31.05.2024. 
   програмирање 
 Авдић Наташа
 школа
 13-31.05.2024.
 МиМ
4/6Дијан Нина
ЕРшкола
 13-31.05.2024.
 одржавање РС
 Станковић Дејан
 школа
 13-31.05.2024.
 МУАСАУ  
4/7Тубић НаташаТубић Наташа
ЕАВИШЕРВИШЕР
 11-15.03.2024.22-26.04.2024.
Scroll to Top